Naprawa sterowników pomp VP44, PSG5, PSG16

POMPY VP44, PSG5, PSG16 – profesjonalna naprawa sterowników, sensorów.

Silnik nie mógłby działać bez odpowiedniej dawki paliwa i powietrza dostarczanych do cylindrów. Mieszanka ta jest sprężana do wysokiego ciśnienia, a w efekcie następuje jej samozapłon. Wytworzona w ten sposób energia wprawia tłoki w ruch – napęd przekazywany jest na wał korbowy, skrzynię biegów, aby w końcu poruszyć koła. Pompa zasilająca to element odpowiadający za dostarczenie paliwa tłoczonego ze zbiornika do cylindrów, co czyni ją jednym z najbardziej istotnych elementów układu zasilającego.

Dosyć częstym problemem w silnikach diesla z pompą vp44 jest uszkodzenie sterownika psg5 i psg16. Objawy tego typu usterek bywają różne. Czasem samochód nie chce ponownie zapalić po zgaszeniu silnika. Zdarza się też, że trudno go uruchomić i chociaż motor pracuje, nie reaguje na wciśniecie pedału gazu, lub też reakcja ta jest niewielka. Inne objawy to nierówna praca silnika, jego nagłe gaśnięcie, a czasem również mocne dymienie. W takiej sytuacji wielu kierowców po prostu udaje się do warsztatu mechanicznego, gdzie zostaje wymieniona cała pompa.

Naprawa sterowników pomp VP44, PSG5, PSG16

KOMPLEKSOWE USŁUGI:

  • naprawa sterowników pomp
  • kompleksowa wymiana pomp
  • mechanika pomp wtryskowych
  • sterowniki pomp VP44, PSG5, PSG16
  • diagnostyka układu GRATIS
już od 249zł

KOMPLEKSOWA – naprawa pomp wtryskowych.

Nasz warsztat zajmuje się m. in. naprawą sterowników pomp vp44. Elementy te są delikatne i wrażliwe na uszkodzenia mechaniczne i elektroniczne, a także przegrzanie, dlatego należy zdać się na fachowców. Nasze doświadczenie i wiedza w zakresie naprawy sterowników pomp vp44 oraz mechaniki pomp wtryskowych gwarantuje, że cała usługa wykonana zostanie z najwyższą dbałością przez fachowców. Naprawa sterowników pompy wtryskowej nie tylko przedłuża żywotność tego niezwykle ważnego elementu układu zasilającego, ale również generuje znacznie niższe koszty niż wymiana całej pompy. W naszym warsztacie stosujemy wyłącznie podzespoły elektroniczne najwyższej jakości, a całą usługę wykonujemy z największą dbałością o każdy detal. Źle przeprowadzona naprawa sterownika może prowadzić do większego zużycia paliwa, zmniejszenia mocy silnika, oraz szybszego zużycia mechanicznego pompy wtryskowej. Dlatego też nie warto ryzykować, ponieważ błędy skutkować będą kosztowną wymianą całej pompy. Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę i fachową wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.

ZAREZERWUJ TERMINU NAPRAWY POMPY WTRYSKOWEJ

Imię

email

Telefon

Marka/Model (opcjonalnie)

Rocznik (opcjonalnie)

Data

Wysyłając ten formularz wstępnie rezerwujesz termin naprawy, rezerwacja zostanie potwierdzona telefonicznie tak szybko jak to tylko możliwe.
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek od 9:00 do 18:00
Wtorek od 9:00 do 18:00
Środa od 9:00 do 18:00
Czwartek od 9:00 do 18:00
Piątek od 9:00 do 18:00
Sobota od 9:00 do 14:00
Niedziela Nieczynne

Facebook