profesjonalny-serwis-samochodowy

Witamy Cię w TurboAutoSerwis

Początki naszej działalności sięgają 1990 roku.

Przez lata Zakres świadczonych usług ulegał zmianom. W pierwszych latach zakład był nastawiony głównie na naprawy blacharsko-lakiernicze. Jednak ze względu na potrzeby rynku stopniowo przestawialiśmy się na mechaniczne naprawy samochodów aż do całkowitego zaniechania świadczenia usług blacharskich. Od samego początku tym co wyróżniało nas spośród innych było rozwiązywanie trudnych, nietypowych problemów związanych z samochodami. Z czasem dużym atutem naszego warsztatu stała się naprawa aut z silnikami wysokoprężnymi. Zajmowaliśmy się i zajmujemy do dziś kompleksową diagnostyką oraz naprawą układów dieslowskich. W miarę upływającego czasu i rozwoju motoryzacji inwestowaliśmy w sprzęt do diagnostyki komputerowej. Umożliwiło to jeszcze lepsze dokładniejsze i szybsze diagnozowanie oraz naprawę samochodów.

Kolejnym ważnym krokiem w naszej historii było rozpoczęcie świadczenia kompleksowych usług z zakresu układów turbodoładowania. Obecnie oferujemy klientom diagnostykę i naprawę zarówno samych turbosprężarek jak i pozostałych podzespołów wchodzących w skład układu doładowania. Od zawsze jesteśmy nastawieni na doskonalenie się. Dysponujemy sprzętem diagnostycznym na poziomie serwisowym.

Zajmujemy się rozwiązywaniem problemów elektrycznych i elektronicznych w samochodach osobowych i dostawczych. Nie są nam obce również obce naprawy maszyn rolniczych oraz ciężarówek głównie w obrębie silnika, układu paliwa oraz nowoczesnych układów oczyszczania spalin. Obecnie naszą sztandarową ofertą jest usuwanie Filtrów FAP / DPF, zaworów EGR, wyłączanie AdBlue, chiptuning itp. Rok 2016 ma być początkiem nowego otwarcia opartego na naszych wieloletnich doświadczeniach oraz doświadczeniach i współpracy z naszymi partnerami. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

warsztat-samochodowy-godny-zaufania

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

CO NAS WYRÓŻNIA

Naszą pracę traktujemy jako pasję która sprawia iż profesjonalne podejście do każdego zlecenia jest u nas po prostu standardem, każda naprawa wymaga od nas profesjonalizmu a my jako hobbiści oraz pasjonaci swojej pracy dajemy zawsze z siebie 100% dla Ciebie.

Niemalże każdy warsztat samochodowy chwali się właśnie indywidualnym podejściem do swoich klientów, jednakże nikt nie tego odczuwa w większości serwisów. My traktujemy to inaczej! a każdy z naszych klientów już w progu witany jest jak stały klient :)

Konstrukcja obecnych na rynku samochodów w dzisiejszych czasach jest tak skomplikowana i zaawansowana iż każdy nawet najmniejszy detal często decyduje o tym czy naprawa została wykonana profesjonalnie, czy też niedbale. Właśnie na te najmniejsze detale zwracamy najwięcej uwagi.

Facebook