Naprawa immobiliserów

IMMOBILISERY – kompleksowe i profesjonalne usuwanie problemów z immobiliserem.

Immobilisery mają za zadanie uchronić nasze auto przed kradzieżą. Nawet jeśli złodziej dostanie się do wnętrza samochodu, nie będzie w stanie uruchomić silnika. We współczesnych pojazdach nadajniki są umieszczane w obudowie kluczyka, dzięki czemu po prostu wystarczy włożyć kluczyk do stacyjki.

W nieco starszych modelach nierzadko konieczne było wpisywanie kodu. Tego typu zabezpieczenia najczęściej montowane są fabrycznie, a niekiedy sami właściciele auta decydują się na immobiliser. I chociaż mogłoby się wydawać, że doskonale spełniają one oczekiwania wszystkich osób obawiających się o swoje kosztowne samochody, to w rzeczywistości bardzo często stanowią źródło problemów i stają się uciążliwe w użytkowaniu. Bywa, że rano auto uruchomione zostaje bez najmniejszych problemów, a po wyjściu z pracy nie można wrócić nim do domu, bo chociaż kręci się rozrusznik, samochód nie chce zapalić. Nierzadko problem znika na jakiś czas, a później powraca w najmniej oczekiwanym momencie. Przyczyną takiego stanu rzeczy prawdopodobnie jest właśnie immobiliser. Składa się on z dwóch części – transpondera (czyli nadajnika) umieszczonego w pilocie czy niewielkiej pastylce noszonej przy kluczach, albo wmontowanego w obudowę kluczy; oraz centralki (odbiornika) znajdującego się w samochodzie.

naprawa immobiliserów

KOMPLEKSOWE USŁUGI:

  • kompleksowa naprawa immobiliserów
  • profesjonale usuwanie immobiliserów
  • naprawa transponderów, centralek
  • programowanie, kodowanie pamięci
  • diagnostyka układu GRATIS
już od 199zł

PROFESJONALNA naprawa immobiliserów, transponderów, centralek.

Zazwyczaj zawodzą transpondery – wtedy konieczne jest wykasowanie uszkodzonego nadajnika i wgranie nowego do pamięci procesora. Awarii często ulegają również tzw. pętle indukcyjne umiejscowione przy stacyjce, których zadaniem jest odczytywanie sygnału z nadajnika. W takich sytuacjach zazwyczaj kierowca może zauważyć migającą kontrolkę immobilisera i pojawiające się kody błędów, jak np. 12 (uszkodzenie anteny nadajnika-odbiornika), 16 (brak komunikacji PATS-PCM), czy 21 (za mało wprogramowanych kluczy). Co robić w takiej sytuacji? Jedni decydują się na całkowite usunięcie immobilisera, zaś w innych sytuacjach równie dobrym wyjściem jest jego naprawa. Jedno i drugie wymaga wiedzy oraz specjalnego sprzętu, dlatego takie zadanie należy powierzyć fachowcom. Nasz warsztat rozwiązuje wszelkie problemy z immobiliserami. Duże doświadczenie to najlepsza gwarancja jakości usług, a specjalistyczna wiedza pozwala szybko znaleźć źródło problemów.

ZAREZERWUJ TERMINU NAPRAWY IMMOBILISERA

Imię

email

Telefon

Marka/Model (opcjonalnie)

Rocznik (opcjonalnie)

Data

Wysyłając ten formularz wstępnie rezerwujesz termin naprawy, rezerwacja zostanie potwierdzona telefonicznie tak szybko jak to tylko możliwe.
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek od 9:00 do 18:00
Wtorek od 9:00 do 18:00
Środa od 9:00 do 18:00
Czwartek od 9:00 do 18:00
Piątek od 9:00 do 18:00
Sobota od 9:00 do 14:00
Niedziela Nieczynne

Facebook