Elektronika samochodowa

ELEKTRONIKA – usuwanie problemów z elektroniką samochodową.

Stosowana we współczesnych samochodach elektronika z zmierzenia ma poprawiać ich osiągi, zapewnić użytkownikom większe bezpieczeństwo oraz przyjemność z jazdy. Tymczasem bardzo często stanowi ona przyczynę licznych awarii. Koszty wymiany tego typu elementów są spore, zwłaszcza jeśli kierowca korzysta z usług serwisu firmowego.

W naszym warsztacie zajmujemy się rozwiązywaniem problemów z elektroniką. Naprawiamy immobilisery, które nierzadko sprawiają, że nie tylko złodziej, ale nawet właściciel samochodu nie może uruchomić silnika. Weryfikujemy przyczynę problemu i w razie potrzeb usuwamy lub naprawiamy ten system bezpieczeństwa.

Zakres naszych usług obejmuje ponadto naprawę i korektę liczników. Dawniej ten element służył głównie do monitorowania prędkości i obrotów silnika, oraz zapisu przebiegu. We współczesnych autach za pośrednictwem licznika można nadzorować większość parametrów pojazdu, a nierzadko odpowiednie kontrolki przypominają o konieczności wymiany oleju, czy też informują o ewentualnych usterkach. Naprawa i korekta liczników zazwyczaj polega na bezpośrednim połączeniu ich z komputerem, albo wymaga zastosowania złącza diagnostycznego. Nasz warsztat dysponuje odpowiednim sprzętem, a sama usługa wykonywana jest przez doświadczonych fachowców.

elektronika samochodowa

KOMPLEKSOWE USŁUGI:

  • usuwanie problemów elektromechanicznych
  • naprawa elektroniki samochodowej
  • dorabiane kluczyków
  • kompleksowo i profesjonalnie
  • diagnostyka GRATIS
już od 99zł

KOMPLEKSOWA – naprawa i diagnostyka elektroniczna, elektromechaniczna.

Nasze usługi z zakresu naprawy elektroniki samochodowej obejmują również usuwanie usterek ze sterowników. Ponieważ elementy te są delikatne, warto zdać się na specjalistów. Nasi fachowcy służą radą, a wiele lat doświadczenia umożliwia im szybkie znalezienie źródeł awarii. Klienci korzystający z naszych usług mogą więc ograniczyć wydatki poniesione na usunięcie usterki – naprawa sterownika kosztuje mniej niż wymiana całej części.

Nasz warsztat ponadto oferuje dorabianie kluczy oraz naprawę stacyjek elektronicznych oraz rygli blokady kierowniczej do samochodów marki Mercedes. Oferujemy klucze nowe i używane. Mamy również możliwość odnowienia klucza czyli przywrócenia liczby podpaleń auta. Ponieważ zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu klientów i doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem trudno jest jednoznacznie określić przyczyny usterki, zawsze opieramy się na szczegółowej diagnostyce. Nie boimy się żadnych wyzwań i chętnie służymy pomocą oraz fachową radą.

Zajmujemy się również naprawą systemów SRS. Usuwamy zapis danych CRASH DATA oraz różnego rodzaju usterki związane z funkcjonowaniem sterowników. Rzetelna diagnoza pozwala znaleźć źródło problemów i wyeliminować je. Jest to szczególnie istotne w przypadku sterowników AIRBAG, które wpływają na bezpieczeństwo wszystkich użytkowników auta.

ZAREZERWUJ TERMINU NAPRAWY SWOJEGO SAMOCHODU

Imię

email

Telefon

Marka/Model (opcjonalnie)

Rocznik (opcjonalnie)

Data

Wysyłając ten formularz wstępnie rezerwujesz termin naprawy, rezerwacja zostanie potwierdzona telefonicznie tak szybko jak to tylko możliwe.
GODZINY OTWARCIA
Poniedziałek od 9:00 do 18:00
Wtorek od 9:00 do 18:00
Środa od 9:00 do 18:00
Czwartek od 9:00 do 18:00
Piątek od 9:00 do 18:00
Sobota od 9:00 do 14:00
Niedziela Nieczynne

Facebook